0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Кулінарія

Знайдено: 24 книжок
Майклмен Джордан, Карлсен Закері
Пакетт Мадлен, Геммек Джастін
Зелинська-Джонсон Ярослава

Кулінарія

У сучасному світі цінуються не тільки поживні властивості їжі, а й її смак та оформлення. Важко не погодитися, що домашня кухня економить гроші й часто є смачнішою, ніж харчування в кафе та ресторанах. Щоби готувати апетитні страви на кожен день вдома, потрібен досвід. Але теорія також має велике значення. Адже існує безліч способів, як пришвидшити певні процеси приготування, замінити одні інгредієнти іншими, зробити смак більш насиченим.

І тут вам стануть у пригоді кулінарні книги. Серед наших видань зібрані найкращі рецепти поколінь українських господинь та поради від всесвітньо відомих кухарів. Купивши кулінарні книги «Видавництва Старого Лева», ви дізнаєтесь усе про правильне харчування, навчитеся швидко й смачно готувати для всієї родини, почнете краще розумітися у вишуканих стравах та напоях. Зрештою, збагнете як правильно приготувати та подати святкові пригощання чи страви на щодень. До того ж наші книги рецептів доповнені зрозумілими кольоровими ілюстраціями, поясненнями та іншими супутніми матеріалами, які ще більше спростять кулінарні процеси.

Де замовити кулінарну літературу?

«Видавництво Старого Лева» пропонує вам тільки якісні кулінарні книги українською мовою. Придбавши книги рецептів від улюбленого кухара, ви можете опанувати всі секрети його майстерності.

У нас ви можете замовити кулінарну книгу для себе або як подарунок друзям, рідним чи колегам. Ми здійснюємо доставку до відділень Нової Пошти, а також кур’єрську доставку у всіх містах України

Ціни на книги рецептів

Придбати кулінарну літературу можна в книжковому інтернет-магазині Старого Лева за привабливими цінами від видавництва, чи то пак «смачними» цінами ;)