0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Альбоми та арт-буки

Знайдено: 28 книжок

Розмальовки антистрес та арт-буки

Шукаєте, де почерпнути натхнення? Арт-буки та розмальовки антистрес від Старого Лева – це море естетичного задоволення і чудова розвага для всієї родини. 

Ви напевне чули про розмальовки для дорослих. Вони допомагають подолати стрес, заспокоїтися і відволіктися від щоденної рутини. Спробуйте розфарбувати вигадливі візерунки у різні кольори – і ви неодмінно відчуєте себе справжнім художником. До речі, «Видавництво Старого Лева» – єдиний представник в Україні розмальовок антистрес від британської художниці Джоанни Басфорд, які стали популярними у всьому світі ;)

Яскраві альбоми з фотографіями та малюнками покажуть вам небачене досі, створюючи відчуття перебування в галереї. Відкривайте нове, подорожуйте світом та Україною зокрема, переживайте неймовірні пригоди, і все це – на сторінках видань Старого Лева. 

Ще одна перлина нашої колекції – сімейні альбоми. Красиві та якісні книги допоможуть вам зберегти найцінніші моменти родинної історії в пам’яті поколінь. Ці альбоми влучно підкажуть вам, які спогади та фото варто залишити на майбутнє для себе і нащадків. 

Купити альбоми та арт-буки в інтернет-книгарні Старого Лева

Якщо ви шукаєте, де придбати книги для творчості собі або як подарунок другу, колезі чи начальнику, неодмінно перегляньте пропозиції «Видавництва Старого Лева».  Адже у нашій інтернет-книгарні представлені популярні розмальовки антистрес з  багатоманітними візерунками: квіти, тварини, будинки тощо, що будуть цікаві читачам різного віку. Також є яскраві арт-буки, альбоми та навіть комікси. 

Вам не доведеться витрачати час на похід у магазин, адже замовлення можна оформити на сайті, а Старий Лев доставить книги до відділення Нової Пошти чи прямо до вашого дому. 

Ціни на розмальовки антистрес та арт-буки

Оригінальні розмальовки антистрес та неперевершені артбуки можна придбати у «Видавництві Старого Лева» справді недорого. Зазирніть у розділ книгарні –  та переконайтеся на власні очі!