0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Ілюстровані історії та казки

Знайдено: 100 книжок

Ілюстровані історії та казки

Усі ми пам’ятаємо свої дитячі книжки з яскравими малюнками: казки про тварин, пригодницькі чи фантастичні історії тощо. І не дивно, адже діти найкраще сприймають інформацію візуально. А ще казки в картинках стимулюють розвиток фантазії та естетичного смаку.

Пригоди героїв, доповнені ілюстраціями, перенесуть читача у казковий світ та розкажуть про такі важливі речі як дружба, любов, співчуття, добро і зло тощо. Оповідання для дівчаток і хлопчиків допоможуть сформувати відчуття власного Я та загальнолюдські цінності.

Книжки для дітей із зображеннями позитивно впливають на когнітивні здібності та розвивають спостережливість. На яскравих ілюстрованих сторінках маленький читач може досліджувати наш світ та познайомитися з тисячами вигаданих. До того ж казки та історії з малюнками підвищують емоційний інтелект малюка. Зрештою, читання ілюстрованих книжок – це безцінний час, проведений батьками з дитиною весело та корисно.

Історії та казки з малюнками стануть у пригоді, коли потрібно:

  • почитати дитині на ніч;

  • пропрацювати якусь ситуацію;

  • розважити дитину в дорозі чи під час очікування в черзі;

  • показати взаємозв’язок між вчинками та їхніми наслідками;

  • навчити співчуттю та інше.

Де купити дитячі казки з малюнками українською мовою?

Ви можете придбати дитячі казки з малюнками у наших магазинах, а також замовити в інтернет-книгарні видавництва з доставкою по всій Україні та за кордон.

Ілюстровані історії, видані Старим Левом, приємно гортати не тільки дітям, а й дорослим. Ми ретельно відбираємо лише найкращі дитячі твори. А талановиті ілюстратори створюють справжню художню феєрію. Зазирніть у каталог і переконайтеся самі!

Як вибрати ілюстровані книжки для дітей?

Обирати такі історії для дітей варто дуже ретельно. Адже йдеться не тільки про текст, який, безумовно, повинен бути цікавим і навчати хорошому. Зображення теж мають значення: вони повинні підкреслювати суть твору й оживляти його в дитячій уяві.

Старий Лев видає лише якісні казки та історії українських і всесвітньо відомих авторів із яскравими малюнками для читачів різного віку. Ви можете відсортувати каталог у так, щоб бачити лише твори улюблених письменників або ж переглянути всі та обрати книжки за тематикою. На сторінці кожної книги є кілька розворотів сторінок, на яких можна прочитати початок історії.

Якщо вашому малюку подобається зустрічати улюблених героїв знову і знову, в наших книгарнях є декілька серій книжок, зверніть на них увагу. До речі, якщо придбати їх комплектом, вийде значно вигідніше ;)