Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Живі. Зрозуміти українську літературу» з автографом!

Оголошуємо передпродаж книги письменника Олександра Михеда та літературознавця Павла Михеда «Живі. Зрозуміти українську літературу», оформлення якої створила Андріана Чуніс! З 8 по 27 травня передзамовляйте цю книгу, щоб отримати її з автографом Олександра Михеда. Відправка та видача замовлень розпочнеться 31 травня.

Про книгу:

Микола Гоголь, Василь Стефаник, Олена Теліга, Іван Багряний, Михайло Коцюбинський, Микола Хвильовий — класики, про яких, здається, ми знаємо все. Однак, що буде, якщо читати їхні твори, як уперше? Пропускати їхнє життя через власні досвіди та постійно запитувати: які були стосунки з батьками? Чи свідомо вони обрали українську мову? Якими підлітками були? Чи формувала їх популярна масова література? З якими проблемами стикалися, коли їм було двадцять? Який непростий життєвий вибір стояв перед ними тридцятилітніми, коли на українську землю приходив черговий терор? Чи є призабуті й маловідомі шедеври поза звичним каноном, які так актуальні зараз?

Олександр і Павло Михеди, син і батько, письменник і літературознавець, запрошують у мандрівку двома століттями української літератури — від розповідей про життя класиків до розмови про покоління українців, на чию долю щоразу випадають жахливі випробування.

     

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева). Ви можете обрати як доставку Новою поштою або Укрпоштою, так і самовивіз з книгарень-кав'ярень Старого Лева.

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 31 травня.

     

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання — ви зможете отримати замовлені книги з 31 травня. Букси нараховуються за стандартними умовами, також при замовленні можна списати наявні букси — для цього зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage