Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Під скляним ковпаком»

Ми отримали від вас сотні повідомлень про те, що ця книжка має бути додрукованою, і от вона повертається на наші полиці! Оголошуємо передпродаж книги Сильвії Плат «Під скляним ковпаком» у перекладі Ольги Любарської та з неймовірними ілюстраціями Анастасії Стефурак, що якнайтонше передають атмосферу книги. 


З 1 вересня по 1 жовтня оформлюйте передзамовлення, щоб отримати роман «Під скляним ковпаком» одними із перших та ще й за зниженою ціною: вартість книги за передпродажем 405 грн замість 455 грн. Видача й відправка розпочнеться з 2 жовтня.


Про книгу:


«Під скляним ковпаком» — єдиний роман американської письменниці Сильвії Плат (1932–1963), знаної насамперед як поетка. У романі, значною мірою автобіографічному, описано досвід молодої жінки, яка намагається подолати великий депресивний розлад (так фахівці ретроспективно класифікують її захворювання). Книжка побачила світ 1963 року, через десять років по часі дії та за кілька тижнів до самогубства Плат.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Під скляним ковпаком» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 2 жовтня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Під скляним ковпаком» будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 2 жовтня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, додатково вам будуть нараховані букси.  

imageimage