Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги  Леоніда Кононовича «Тема для медитації»

Незабаром з друкарні приїде книга Леоніда Кононовича «Тема для медитації»!  Це вже третє видання з серії «Новітня класика» від Видавництва Старого Лева. А вже зараз оголошуємо передпродаж цієї книги, який триватиме з 20 липня по 20 серпня. У цей період оформлюйте передзамовлення, щоб отримати книгу «Тема для медитації» одними з перших та ще й за зниженою ціною: 350 грн. замість 400 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 21 серпня.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Тема для медитації» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 21 серпня.

Про книгу: 
Що означають для нас поразки минулого? Що на них чекає — забуття чи відплата? І чи справді аж така важлива минувшина для людей сучасної України? Голодомор і діяльність дисидентів, війна у Боснії й повстанський рух у 20-х роках, помста і спокута — все це в центрі неймовірної, психоделічної прози, де сон поєднується з явою, а дійсність із передсмертними мареннями головного героя.
Уперше роман відомого письменника і перекладача Леоніда Кононовича «Тема для медитації» був виданий 2005-го і став Книгою року. Твір здобув премію імені Григорія Косинки 2009 року і номінувався на Шевченківську премію. Входить у перелік найкращих українських книжок, які варто прочитати кожному.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Тема для медитації», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 21 серпня. Умови доставки та нарахування буксів залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage