Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Видавництво Aula & Co. (Фінляндія) придбало права на переклад і видання книги української письменниці та блогерки Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку». Українською книга вийшла 2021 року у «Видавництві Старого Лева» і одразу здобула любов тисяч читачів.

Цьогоріч роман «Спитай Мієчку» номінований на Літературну премію Європейського Союзу — щорічну премію для визнання найкращих письменників Європи за підтримки програми Європейського Союзу «Креативна Європа».

На сторінках роману – три покоління жінок, кожна зі своєю історію, які розуміють одна одну з півслова, рішення, які приходять самі собою, варто лиш почекати, жарти, несподівані повороти сюжету та кумедні ситуації, в якій втрапляють героїні, сміх крізь сльози, а також світлий сум.

У центрі розповіді – сестри Мієчка та Лілічка, що вирішують поставити життя на паузу та сховатись на кілька літніх місяців від проблем, думок та нелегких рішень, які потрібно прийняти у недалекому майбутньому. Й ідеальне місце для втечі – сільський будиночок бабусі, заплетені стіни якого відгороджують від усього світу з його безліччю питань, а бабуся Тея нічого не запитує, зате завжди поруч. Але літо час не спиняє: на порозі будинку з’являються люди з колишнього, теперішнього і майбутнього життя. Всі у цьому домі — і самі сестри, і бабуся, і індійська кузина, і розгублена мама, і навіть рудий кіт без імені — на порозі змін. Літо іде, ростуть гарбузи на експорт, розмови не стихають, а проблеми і рішення біжать наввипередки.

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage