Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Книжка української письменниці Євгенії Кузнєцової «Драбина», яка отримала цьогоріч премію Книга року BBC-2023, вийде друком польською мовою! Книга побачить світ у видавництві Znak у перекладі Івони Борушковської. Польське видання «Drabina» очікується у лютому. Вітаємо авторку та тішимося, що такий важливий та актуальний текст зможуть прочитати ще більше читачів та читачок!

 

Про книгу:

 

Толік щойно здійснив головну мрію свого життя: купив будинок, де все буде так, як хоче лише він, та ще й у чотирьох тисячах кілометрів від усієї своєї надокучливої родини. Однак війна перевернула все, і на голову йому звалилась рідня: мама, одноногий дядько, далека родичка зі своїм слинявим песиком, сестра з депресивною подругою і навіть котячі свекруха й невістка.

 

У той час, коли в Україні розносить вибуховими хвилями вікна, гинуть сотнями й тисячами люди, у будинку Толіка війна не окопна, вона отака, життьова: у деталях побуту людей, які намагаються в чужій країні створити свою тимчасову домівку із запахом помідорів. Тут є та нестерпна простота повсякдення людей, душі яких — вдома, в Україні. Але війна — весь час з ними. Вона — як та драбина, яка має багато щаблів, висот і вимірів.

 

Обкладинку української книги створила Андріана Чуніс.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage