Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Сьогодні оголошено переможців премії Книга року BBC-2023 у трьох номінаціях: Книга року ВВС-2023, Дитяча Книга року ВВС-2023 та Книга року ВВС-Есеїстика-2023. Радіємо, що перемогу у номінації Книга року ВВС отримала Євгенія Кузнєцова із книгою «Драбина». Вітаємо!

Про книгу:

Толік щойно здійснив головну мрію свого життя: купив будинок, де все буде так, як хоче лише він, та ще й у чотирьох тисячах кілометрів від усієї своєї надокучливої родини. Однак війна перевернула все, і на голову йому звалилась рідня: мама, одноногий дядько, далека родичка зі своїм слинявим песиком, сестра з депресивною подругою і навіть котячі свекруха й невістка.

У той час, коли в Україні розносить вибуховими хвилями вікна, гинуть сотнями й тисячами люди, у будинку Толіка війна не окопна, вона отака, життьова: у деталях побуту людей, які намагаються в чужій країні створити свою тимчасову домівку із запахом помідорів. Тут є та нестерпна простота повсякдення людей, душі яких — вдома, в Україні. Але війна — весь час з ними. Вона — як та драбина, яка має багато щаблів, висот і вимірів.

Обкладинку книги створила Андріана Чуніс.


Перемогу в інших номінаціях цьогоріч отримали:


Дитяча Книга року ВВС-2023:
Іван Малкович з книгою «Анна Ярославна: київська князівна – королева Франції» (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Книга року ВВС-Есеїстика-2023: Ростислав Семків з книгою «Пригоди української літератури (від романтизму до постмодернізму)» (Темпора)


 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage