Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Нещодавно британське видання Financial Times опублікувало список найбільш очікуваних книжок 2024 року (What to read in 2024), де зібрано 56 нон-фікшн і 17 художніх видань на різну тематику. До цього списку увійшла книга Олександра Михеда «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення», яка побачить світ у червні 2024 року під назвою «Language of War» у Allan Lane, підрозділі британського видавництва Penguin Books, що спеціалізується на серйозній нонфікшн-літературі.

Радіємо за автора та вітаємо його!

 

Також до списку найбільш очікуваних книжок 2024 року потрапила книга Пітера Померанцева «Як виграти інформаційну війну», яка буде видана в березні 2024-го під назвою «How to Win an Information War: The Propagandist Who Outwitted Hitler».

 

Про книгу «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення»:

Олександр Михед почав писати книжку «Позивний для Йова» у перший день широкомасштабного вторгнення, що трапилося на восьмому році російсько-­української війни. Автор працював над книжкою протягом тринадцяти місяців, писав про те, що пережив разом із дружиною, про своїх батьків, які майже три тижні були в Бучі під час окупації. Про те, як змінюємося ми, як наша повсякденна мова стає мовою війни, колись звичні й важливі речі — ​болючими тригерами, а певні відчуття та емоції — ​такими, які хочеться забути, але й водночас запам’ятати назавжди.

Ця книжка не є винятково рефлексією автора, радше навпаки: він зібрав й виклав думки і переживання багатьох українців протягом першого року вторгнення. Україн­ці, як і колись старозавітний Йов, нині проживають жахливі втрати. Як ми втрачаємо найрідніших друзів і домівки? Як змінюються українські діти і яку постпам’ять матиме наступне покоління? Врешті — ​хто кожен із нас у цій війні?..

Оформлення українського видання створив Мітя Фєнєчкін.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage