Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Хрещатик, 34)
«Живі. Зрозуміти українську літературу»: презентація книги Олександра і Павла Михедів

У четвер, 18 липня, «Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книги Олександра і Павла Михедів «Живі. Зрозуміти українську літературу», яка відбудеться у Книгарні «Cенс» (м. Київ, вул. Хрещатик, 34).

Микола Гоголь, Василь Стефаник, Олена Теліга, Іван Багряний, Михайло Коцюбинський, Микола Хвильовий — класики, про яких, здається, ми знаємо все. Однак, книга Олександра і Павла Михедів «Живі. Зрозуміти українську літературу» закликає нас читати, здавалося б, знайомі тексти впритул. Розширювати уявлення про корпус відомої спадщини, перечитувати біографії, щоденники, листи, літературознавчі праці із емоцією подивування, відкриття і захоплення.

Якими підлітками були наші класики? Які проблеми їх турбували? Чи обирали вони мову? Які непрості вибори стояли перед ними? Про усе це – у розмові сина і батька, письменника і літературознавця, Олександра і Павла Михедів.

Про художнє оформлення книги розповість ілюстраторка Андріана Чуніс, а модеруватиме розмову журналістка Єлизавета Цареградська.

Початок о 19:00. Вхід вільний.

   

Книга «Живі. Зрозуміти українську літературу»:

Микола Гоголь, Василь Стефаник, Олена Теліга, Іван Багряний, Михайло Коцюбинський, Микола Хвильовий — класики, про яких, здається, ми знаємо все. Однак, що буде, якщо читати їхні твори, як уперше? Пропускати їхнє життя через власні досвіди та постійно запитувати: які були стосунки з батьками? Чи свідомо вони обрали українську мову? Якими підлітками були? Чи формувала їх популярна масова література? З якими проблемами стикалися, коли їм було двадцять? Який непростий життєвий вибір стояв перед ними тридцятилітніми, коли на українську землю приходив черговий терор? Чи є призабуті й маловідомі шедеври поза звичним каноном, які так актуальні зараз?

Олександр і Павло Михеди, син і батько, письменник і літературознавець, запрошують у мандрівку двома століттями української літератури — від розповідей про життя класиків до розмови про покоління українців, на чию долю щоразу випадають жахливі випробування.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage