У суботу, 24 червня, о 15:00 запрошуємо львів'ян та гостей міста на зустріч з письменницею, блогеркою, авторкою книг «Спитайте Мієчку», «Готуємо в журбі» та «Драбина» Євгенією Кузнєцовою! Під час заходу поговоримо про найновішу книгу «Драбина», Україну та українців, родинні стосунки, кактуси і помідори, жарти й сльози, зрештою про життя як воно є. Також на зустрічі можна буде отримати автограф від Євгенії Кузнєцової. Модеруватиме зустріч журналіст Володимир Молодій. Чекаємо вас у Копальні кави (Площа Ринок, 10). Вхід вільний за умов попередньої реєстрації.
Толік щойно здійснив головну мрію свого життя: купив будинок, де все буде так, як хоче лише він, та ще й у чотирьох тисячах кілометрів від усієї своєї надокучливої родини. Однак війна перевернула все, і на голову йому звалилась рідня: мама, одноногий дядько, далека родичка зі своїм слинявим песиком, сестра з депресивною подругою і навіть котячі свекруха й невістка.
У той час, коли в Україні розносить вибуховими хвилями вікна, гинуть сотнями й тисячами люди, у будинку Толіка війна не окопна, вона отака, життьова: у деталях побуту людей, які намагаються в чужій країні створити свою тимчасову домівку із запахом помідорів. Тут є та нестерпна простота повсякдення людей, душі яких — вдома, в Україні. Але війна — весь час з ними. Вона — як та драбина, яка має багато щаблів, висот і вимірів.
Євгенія Кузнєцова — письменниця, блогерка, перекладачка з англійської, іспанської та німецької мов, дослідниця медіа та комунікацій. Народилась та виросла в Україні. В Іспанії захистила дисертацію з магічного реалізму. Авторка книг «Спитайте Мієчку» та «Готуємо в журбі». Цікавиться темою мовної реальності та мовами загалом.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно