Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (вул. Галицька, 17)
«Під скляним ковпаком»: відкриття виставки ілюстрацій Анастасії Стефурак та розмова про емоційне вигорання

Ілюстрації Анастасії Стефурак до роману Сильвії Плат «Під скляним ковпаком» стали чудовим доповненням українського видання, що побачило світ 2018 року у «Видавництві Старого Лева». Ці малюнки вражають багатьох з першого погляду. Вони вже стали мотивами татуювань та розійшлися сотнями листівок.

А зараз запрошуємо поглянути на ці роботи у форматі виставкового проєкту, відкриття якого відбудеться у четвер, 15 лютого, о 18:30 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17).

В рамках події разом з психотерапевтами Тетяною Омельченко та Юрієм Колодієм матимемо нагоду поговорити про непрості емоційні стани, зокрема про емоційне вигорання.

Вхід на подію вільний.

   

Захід відбувається в рамках міжнародного проєкту «Book=Life», українським партнером якого є «Видавництво Старого Лева».

  
«Під скляним ковпаком» — єдиний роман американської письменниці Сильвії Плат (1932–1963), знаної насамперед як поетка. У романі, значною мірою автобіографічному, описано досвід молодої жінки, яка намагається подолати великий депресивний розлад. Книжка побачила світ 1963 року, через десять років по часі дії та за кілька тижнів до самогубства Плат. 

   

Анастасія Стефурак — художниця, ілюстраторка дорослої та дитячої літератури, авторка обкладинки й ілюстрацій до українського видання книжки «Під Скляним ковпаком» Сильвії Плат.

   

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage