Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18А)
Книжковий клуб «На Михайлівській» з Іллею Полудьонним

У неділю, 3 березня, о 17:00 відбудеться книжковий клуб у книгарні-кав'ярні Старого Лева на Михайлівській, 18А в Києві. Цього разу разом із психотерапевтом Іллею Полудьонним обговорюємо книгу «Під скляним ковпаком» Сильвії Плат. Для учасників книжкового клубу діятиме промокод.

Приєднатися до спільного чату, щоб дізнатися деталі, можна за лінком: https://t.me/+egYbkwv5UagzZWRi

Модерує: Коляда Олена — книжкова консультантка в книгарні.

   

«Під скляним ковпаком» — єдиний роман американської письменниці Сильвії Плат (1932–1963), знаної насамперед як поетка. У романі, значною мірою автобіографічному, описано досвід молодої жінки, яка намагається подолати великий депресивний розлад (так фахівці ретроспективно класифікують її захворювання). Книжка побачила світ 1963 року, через десять років по часі дії та за кілька тижнів до самогубства Плат. Українською роман видано вперше.  

Сильвія Плат — Американська поетеса і письменниця, вважається однією із засновниць жанру «сповідальної поезії» в англомовній літературі. За життя авторки було видано лише дві її книжки — поетичну збірку «Колос та інші поезії» і напівавтобіографічний роман «Під скляним ковпаком», що став справжнім маніфестом представниць тогочасної феміністської літературної критики.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage