Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Вікенд подвоєння буксів у Спільноті Старого Лева!

Більше книжок – більше буксів на наступні покупки! З 19 по 21 січня здійснюйте покупки в онлайн-магазині Старого Лева чи наших книгарнях у Львові, Києві, Одесі й Дніпрі – та отримуйте одразу 20% кешбеку буксами (балами у системі лояльності Спільноті Старого Лева)! А згодом оплачуйте накопиченими буксами наступні книжкові покупки!

Букси – це бали, які ви можете накопичити у нашій системі лояльності – Спільноті Старого Лева.  Тож переконайтеся, що ви зареєстровані у Спільноті, перш ніж робити покупки. Використання буксів відбувається за схемою 1 букс = 1 гривня. Букси нараховуються при покупці книг і сувенірів.

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33; вул. Стрийська, 200А);

– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Михайлівська, 18А).

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»).

– в Одесі (вул. Катерининська, 2).Акція діє для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева, тож спершу зареєструйтеся чи залогіньтеся у Спільноті. Під час покупки ви маєте можливість списати наявні букси. Акційні пропозиції та промокоди не сумуються. Оплата і доставка здійснюється за стандартними умовами видавництва. 

imageimage