Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж поетичної збірки Вікторії Амеліної «Свідчення»

Скоро у «Видавництві Старого Лева» вийде друком перша поетична збірка української письменниці, документалістки та документаторки воєнних злочинів Вікторії Амеліної — «Свідчення». Вірші з цієї книжки Вікторія почала писати на початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, а останній — був написаний за декілька днів до її загибелі від ракетного удару по Краматорську 27 червня 2023 року. Те, що ви відчуєте, коли читатимете ці вірші, — реальне. Пустку, яка залишиться на місці незрозумілих для вас емоцій після прочитання збірки, можна заповнити лише пам’яттю і боротьбою за справедливість.

А з 17 квітня по 5 червня ви можете передзамовити поетичну збірку «Свідчення» у художньому оформленні Данила Мовчана.

Увесь прибуток з першого тиражу спрямуємо на Нью-Йоркський літературний фестиваль, який заснувала Вікторія Амеліна.

      

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку).

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 5 червня.

    

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання — ви зможете отримати замовлені книги з 5 червня. Букси нараховуються за стандартними умовами, також при замовленні можна списати наявні букси — для цього зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage