Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж поетичної збірки «Підзамче Mon Amour» Любомира Серняка

Зовсім скоро вийде друком поетична збірка «Підзамче Mon Amour» Любомира Серняка в оформленні Назара Яремчука, тому оголошуємо передпродаж книги з автографом автора, який триватиме з 25 березня до 18 квітня. Вартість книги: 350 гривень, а 20 % від суми передпродажних покупок піде на FPV-дрони для роти ударних дронів «РАРОГ» 24 ОМБр. Відправка та видача замовлень розпочнеться 19 квітня.

  

Про книгу «Підзамче Mon Amour»:

Маршрут другої збірки поезій Любомира Серняка пролягає крізь Підзамче – магічний район Львова з багатою, проте вкрай складною історією. Вона визирає із тріщин покинутих індустріальних будівель, чується у свисті потягів, витає у повітрі шоколадно-кавовими ароматами, торкається шорсткими фактурами. Вона просочується в усіх своїх (не)випадкових подорожніх, відкриваючи для них портал в особливе міжчасся. Саме у цій тендітній географії і народжуються поезії збірки «Підзамче Mon Amour». Вірші, основне бажання яких – спостерігати і засвідчувати. Як трамваї рухаються рейками буденності між зупинками сумнівів. Як новобудови пожирають старий індустріальний район і його міфічних сторожів. Як любов прокладає стежки спокою. І як війна нещадно змінює всі звичні маршрути.

  

Як узяти вчасть у передпродажі?

1. Замовити книгу «Підзамче Mon Amour» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин із часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 19 квітня.

  

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Підзамче Mon Amour», будуть і інші видання — ви зможете отримати замовлені книги з 19 квітня. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся в нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Букси нараховуються та списуються згідно з умовами Спільноти Старого Лева. Доставка й оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage