Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж поетичної книги «Кінечні пісні» Ірини Шувалової!

Оголошуємо передпродаж поетичної книги «Кінечні пісні» Ірини Шувалової з художнім оформленням від Оксани Стратійчук!

Це книга втрачання: минулого (яке проминуло), теперішнього (пошматованого війною та відстанню), майбутнього (яким ми його уявляли), себе (що не спромагається вписатися в цю хистку систему координат). Водночас кінечні пісні не просто співаються при кінці речей, а й самі рано чи пізно закінчуються. А отже, це й книга надії, книга відкритих можливостей і чогось незвіданого попереду. Коли втрати відспівано, з мовчання, що настає по тому, народжується простір для нового світу і нової пісні.

З 20 червня по 11 липня передзамовляйте книгу «Кінечні пісні», щоб отримати її за зниженою ціною: 240 грн, замість 300 грн! Відправка та видача замовлень розпочнеться 12 липня.

     

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку). Ви можете обрати як доставку Новою поштою або Укрпоштою, так і самовивіз з книгарень-кав'ярень Старого Лева.

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 12 липня.

       

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання – ви зможете отримати замовлені книги з 12 липня. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не сумуються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage