Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Запоріжжя» з серії «Книжечки-мандрівочки»

Наші полиці от-от поповнить ще одна книга з серії «Книжечки-мандрівочки» про найбільший страх московитських єкатєрін — козацьке Запоріжжя, а зараз ми оголошуємо передпродаж! З 15 березня по 3 квітня ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати книгу «Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя», яку написали Ірина Тараненко, Марта Лешак, Марія Воробйова та Вадим Єрченко, за зниженою ціною: 250 грн, замість 300 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 4 квітня.

   

Про книгу «Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя»:

Привіт! Я — книжечка про найбільший страх московитських єкатєрін —козацьке Запоріжжя. Про волелюбну землю за порогами Дніпра, яку не змогли приборкати ні вогнем, ні блекаутами. Мої автори пройшлися місцинами, де колись полював на ворожих «мишей» Самійло Кішка і на крилах перемоги мчали козацькі чайки. А потім створили… Ні! Не листа турецькому султану, а вишукану абетку про Запоріжжя. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його сучасна «аватарка».

А щоб Запоріжжю не було самотньо, автори створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай домашнім експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.

Ілюстрації створили Марта Лешак, Ірина Жук, Анна Плотка.

    

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку).

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 4 квітня.

    

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання – ви зможете отримати замовлені книги з 4 квітня. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не сумуються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage