Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Химерний Київ. Легенди, лякачки та цікавинки» Тетяни Стрижевської

Сьогодні стартує передпродаж оновленої книги «Химерний Київ. Легенди, лякачки та цікавинки» Тетяни Стрижевської, що виходить друком у видавництві «ПОРТАЛ»!

Це майже-путівник місцями Києва, що пов'язані з химерами і дивовижами. Будинки з чудернацькими деталями, таємничі історії, загадки й чудеса. Нехай більшість міських легенд — лише вигадки й забобони, та це чудова нагода погуляти Києвом, відшуковуючи згадані в книжці будівлі й куточки. І ще більше закохатися в українську столицю — як у неї закохана авторка. В оновленому накладі ви знайдете прогулянковий маршрут містом, а за qr-кодом — мапи. 

Тож з 18 червня по 9 липня передзамовляйте цю книгу, щоб отримати її одними з перших! Оформити передпродаж можна за цим посиланням.

     

Тетяна Стрижевська – українська письменниця, журналістка, випускниця Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Працювала в глянцевих журналах, військовій періодиці, була редакторкою журналу для підлітків. Згодом відчула, що в журналістиці їй тісно і присвятила себе письменництву. Дебютувала як доросла авторка з романом «Ad libitum», зараз здебільшого пише для підлітків («Файні товсті дівки, йо!», «Де ESC з моїх халеп?», «Кокони», «Лінія термінатора», «Різдвяний Бука», «Шоколадний Kіт і Цукеркова Відьма»). Переможниця «Коронації слова» та інших літературних конкурсів, зокрема, від видавництв «Смолоскип», «Фонтан Казок», «Наш Формат». Авторка майже-путівника столицею України – «Химерний Київ. Легенди, лякачки та цікавинки». Колекціонує ретро-листівки, краєзнавчі книжки про Київ та мистецькі альбоми. Любить відвідувати старовинні особняки, гуляти в парках, пити каву в хіпстерівських кав’ярнях. Має доньку, коханого чоловіка та шоколадного кота.

     

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева. Ви можете обрати доставку Новою поштою або Укрпоштою.

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 10 липня.

     

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання – ви зможете отримати замовлені книги з 10 липня. Якщо ви зареєстровані та залогінені у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, то букси нараховуються та списуються згідно з умовами Спільноти. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage