Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги відомої психологині Світлани Ройз «Сміховисько» з автографом!

Книжка-практикум відомої психологині Світлани Ройз «Сміховисько» з ілюстраціями Марії Рудик от-от приїде з друкарні, тож оголошуємо передпродаж! З 6 по 20 травня передзамовляйте цю книгу, щоб отримати її з автографом авторки. Відправка та видача замовлень розпочнеться 23 травня.

    

Про книгу:

Раніше батьки називали Дару Сміховиськом, але згодом усе змінилося. Через вимушений переїзд в інше місто, втрату дому і звичного життя Сміховисько стало байдужим, немов всі емоції в ньому замерзли. Але зустріч із сусідкою з фіолетовим волоссям, яка носить незвичайне намисто, допомагає дівчинці знайти свою суперсилу і знову відчути кольори та радість життя.

Книжка-практикум відомої психологині Світлани Ройз містить поради, завдяки яким діти, які пережили складні життєві ситуації, зможуть впоратися зі своїми емоціями — навчаться долати страх чи відчуття заціпеніння і давати раду злості чи паніці.

      

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева). Ви можете обрати як доставку Новою поштою або Укрпоштою, так і самовивіз з книгарень-кав'ярень Старого Лева.

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 23 травня.

    

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання — ви зможете отримати замовлені книги з 23 травня. Букси нараховуються за стандартними умовами, також при замовленні можна списати наявні букси — для цього зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage