Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Тут були ми» з авторською листівкою від Артура Дроня

Зовсім скоро вийде друком поетична збірка «Тут були ми» Артура Дроня – поета, івент-менеджера Старого Лева, який з початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у лави ЗСУ, де служить і нині. А вже сьогодні можна передзамовити книгу, щоб отримати її ще й з листівкою з автографом Артура Дроня, ілюстрацією Катерини Сад і посиланням на запис авторських читань віршів. Передпродаж триває до 18 грудня. Відправка та видача замовлень розпочнеться 19 грудня. Увесь прибуток від продажу цього видання буде перераховано у благодійний фонд «Голоси дітей».

Про книгу:

Вірші цієї поетичної збірки написані на фронті, але вони не про війну. Вони про людей, які люблять більше, ніж бояться. Які були тут і не пішли звідси. Такою мовою солдати згадують своїх, а діти пишуть листи на аркушах шкільного зошита. Нею говорять про біль і надію. Прощаються і люблять.

Книжка Артура Дроня «Тут були ми» проілюстрована роботами Катерини Сад і уривками листів, які військові отримали від дітей. Можливо, це і є найкращий спосіб говорити про складні часи. Поєднуючи наш різний досвід у спільне промовляння. Називаючи наш біль і надію на імена.

Книжка «Тут були ми» проілюстрована роботами Катерини Сад, а також уривками листів, які військові отримали від дітей. Можливо, це і є найкращий спосіб говорити про складні часи. Поєднуючи наш різний досвід у спільне промовляння. Називаючи наш біль і надію на імена.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Тут були ми» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 19 грудня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Тут були ми», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 19 грудня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.


imageimage