Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Третій рай» з набором закладок з авторськими ілюстраціями Юрка Іздрика

Уже в друкарні перебуває книжка «Третій рай» Юрка Іздрика, а з 13 по 30 листопада ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати видання ще й з набором закладок з авторськими ілюстраціями. Відправка та видача замовлень розпочнеться 1 грудня.


Про книжку:

«Третій рай» — це спроба поетичного шаманізму, намагання зібрати воєдино корпус текстів, що став би своєрідним каноном земного раю, як його собі уявляє Автор. Слово «візуалізація» також буде доречним, хоча в збірці не бракує і власне візуальної компоненти — збірка проілюстрована серією розмальованих Іздриком сірникових коробочок. Незайве буде додати, що серія створена під час блекаутів 2022-го, що додає «візії раю» специфічного забарвлення та настрою.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Третій рай» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 1 грудня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Третій рай», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 1 грудня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage