Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Там, де тече Ятрань» Марії Правди

Уже в друкарні перебуває дуже важлива книжка «Там, де тече Ятрань» Марії Правди з ілюстраціями Людмили Стецькович, а з 10 по 20 листопада ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати видання за зниженою ціною: 180 грн замість 200 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 21 листопада.

Про книжку:

Дев’ятирічний Тимош змушений рано подорослішати, коли в йо­го село приходить великий голод. На плечі хлопця лягає турбота про молодших брата і сестру, а часом — і про сусідських дітей. Аби допомогти батькам, Тимош поночі шукає зерна у мишачих норах, а рибальство на милій серцю річці-годувальниці Ятрані замінює на збір цвіту з дерев.

Ця книжка — данина пам’яті тим, хто не зміг пережити один із найстрашніших радянських злочинів. Але також — це історія про людяність, згуртованість і диво, які допомогли українцям вижити у голодні часи. А ­доповнюють оповідання Марії Правди чуттєві та сильні ілюстрації Людмили Стецькович.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Там, де тече Ятрань» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 21 листопада.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Там, де тече Ятрань», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 21 листопада. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage