Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «"Солід". Взуттєва фабрика життя» Юрія Скіри

Друзі, сьогодні стартує передпродаж важливої книжки-дослідження львівського історика Юрія Скіри – «"Солід". Взуттєва фабрика життя», що виходить друком у видавництві «Човен». Зовсім скоро книга поповнить полиці українських книгарень, а вже зараз ви можете передзамовити це важливе видання й отримати його за зниженою ціною: 320 грн, замість 400 грн.  Передпродаж триває з 1 по 14 грудня. Відправка та видача замовлень розпочнеться 15 грудня.

Про книжку:

«Солід» – це невідома історія Голокосту у Львові; історія про мужність і людяність у вирі жахіть війни; історія монаха, священника Української греко-католицької церкви, етнічного німця, якому судилося стати «львівським Шиндлером».

Історія взуттєвої фабрики «Солід» — це захопливе дослідження про львівське підприємство неподалік площі Ринок. На ньому в роки Голокосту монахи Студійського Уставу із благословення митрополита Андрея Шептицького переховували євреїв. Це розповідь про о. Йозефа Петерса, «львівського Шиндлера», який, будучи ченцем та священником, заснував успішне виробництво, яке потрапило в епіцентр подій порятункової акції Глави Греко-Католицької Церкви. У підвалах «Соліду» переховували жінок, дітей, чоловіків, яких нацистський режим прирік на знищення. Упродовж 1942–1944 років їх чимало було сховано та врятовано від страти. Обшуки, доноси, хвороби та голод вони пережили разом із монахами й дочекалися закінчення окупації.

Юрій Скіра — український історик, релігієзнавець, кандидат історичних наук. Старший науковий співробітник Інституту екуменічних студій Українського католицького університету. Директор ГО «Центр дослідження історії Східних Католицьких Церков». Керівник проєктів та програм Центру дослідження українсько-польсько-словацького пограниччя Українського католицького університету. Автор монографії «Покликані: монахи Студійського Уставу та Голокост» (Дух і Літера, 2019). Свої наукові зацікавлення зосереджує на питаннях, пов’язаних із порятунком євреїв під час Голокосту з допомогою духовенства та чернецтва Греко-Католицької Церкви.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Солід» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 15 грудня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Солід», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 15 грудня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage