Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Сантана Суперклаус. Остання хранителька свята»

Ви ж знаєте, що вже у друкарні прекрасна різдвяна новинка Слави Світової з ілюстраціями Поліни Ромашевської «Сантана Суперклаус. Остання хранителька свята»? Так-так, ця ідеальна для зимових читань історія зовсім скоро поповнить наші полиці! А ви ще й маєте змогу придбати її вигідніше ;)

Оформлюйте передзамовлення 27 листопада по 17 грудня, щоб отримати цю книгу за зниженою ціною: 200 грн замість 280 грн. Видача й відправка розпочнеться з 18 грудня.

Про книгу: 

А що, як немає ніякого Санта Клауса? Що, як подарунки всім дітям на світі приносить не дідусь із білою бородою, а шалена бабця з фіолетовим волоссям?

Сантана Суперклаус втомилася від нікому непомітної роботи, адже увесь світ гадає, що це Санта Клаус — а не вона! — розносить дітям подарунки. Одного разу, незадовго до Різдва, Сантані таки вривається терпець і вона вирішує розвінчати цей різдвяний міф. Але, здається, вона й сама не дуже знає, хто вона така... Вирушаючи слідом за жовтою канаркою, Сантана пірнає у вир найшаленіших пригод! Вона навідується до корпорації «Північне Сяйво», дізнається про давній рід Хранительок Свята, віднаходить свою родину та нових друзів і крок за кроком повертає собі себе.

Застрибуй у цю кумедну, нестримну пригоду, сповнену магії і дивацтв, разом із САНТАНОЮ СУПЕРКЛАУС та її друзями. І відкрий для себе зовсім інакшу історію Різдва.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Сантана Суперклаус. Остання хранителька свята» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 18 грудня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Сантана Суперклаус. Остання хранителька свята», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 18 грудня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage