Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Різдвяний співаник. Українські колядки крізь віки»

Друзі, у цей зимовий період оголошуємо передпродаж дуже святкової та особливої книги! З 6 по 10 грудня ви встигаєте передзамовити «Різдвяний співаник. Українські колядки крізь віки» за зниженою ціною 200 грн замість 250 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 11 грудня.

Про книжку:

Співаник містить 30 українських колядок та щедрівок із різних куточків України. Деякі з них відомі здавна та стали улюбленими, деякі — малознані, але мають унікальний сюжет та цікаву історію створення. Співаючи їх, ви відчуєте дух українського Різдва.
За допомогою QR-кодів всі колядки можна послухати в ексклюзивному виконанні гурту “Курбаси” та в записах інших виконавців.

Упорядники: Я. Музиченко, Ю. Пуківський

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Різдвяний співаник. Українські колядки крізь віки» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 11 грудня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Різдвяний співаник. Українські колядки крізь віки», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 11 грудня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage