Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги  Райлі Сейґера «Востаннє, коли я збрехала»

Уже в друці  книга «Востаннє, коли я збрехала» — детективний трилер Райлі Сейґера, автора бестселера «Останні дівчата». З 25 липня по 6 серпня оформлюйте передзамовлення, щоб отримати цю гостросюжетну історію одними із перших та ще й за зниженою ціною: вартість книги за передпродажем 260 грн замість 300 грн. Видача й відправка розпочнеться з 7 серпня.

Про книгу:

«Дві правди і одна брехня» — гра, в яку повсякчас грали Вів’єн, Наталі, Елісон та Емма у елітному літньому таборі «Соловей». Та однієї ночі ігри та дружба уриваються: Емма крізь сон бачить, як коліжанки вислизають із будиночка у темряву ночі. Дівчат так і не знайшли, вони зникли назавжди. Розчинилися в густих хащах лісу, чи потонули у моторошному Північному озері?

Хоч і минуло вже п’ятнадцять років, Емму не відпускає цей загадковий трагічний випадок. Вона малює дивовижні монументальні полотна, на яких темне листя і покручене гілля ховає ледь помітні силуети дівчат у білих сукнях. На запрошення власниці табору Емма повертається у місце свого дитинства уже як викладачка художньої творчості. Жінка над усе прагне довідатися, що сталося з дівчатами того літа. І її сподівання не виявляються марними: Вів’єн залишила їй підказки. Однак що ближче Емма наближається до розгадки таємниці, то глибше усвідомлює, що правда і брехня з минулого — не завжди такі, якими вона сприймала їх в дитинстві.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Востаннє, коли я збрехала» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 7 серпня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Востаннє, коли я збрехала», будуть йінші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 7 серпня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, додатково вам будуть нараховані букси.

imageimage