Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Позивний для Йова» з автографом Олександра Михеда та листівками

Зовсім скоро полиці книгарень поповнить нова книга Олександра Михеда «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення», а вже зараз розпочинаємо передпродаж цієї важливої новинки, який триватиме з 6 по 20 червня. У цей період оформлюйте передзамовлення, щоб отримати книгу Олександра Михеда одними з перших та ще й з автографом та набором листівок з внутрішніми ілюстраціями з книжки. Книжка коштує 380 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 21 червня.

Про книгу:

Олександр Михед почав писати книжку «Позивний для Йова» у перший день широкомасштабного вторгнення, що трапилося на восьмому році російсько-­української війни. Автор працював над книжкою протягом тринадцяти місяців, писав про те, що пережив разом із дружиною, про своїх батьків, які майже три тижні були в Бучі під час окупації. Про те, як змінюємося ми, як наша повсякденна мова стає мовою війни, колись звичні й важливі речі — ​болючими тригерами, а певні відчуття та емоції — ​такими, які хочеться забути, але й водночас запам’ятати назавжди.

Ця книжка не є винятково рефлексією автора, радше навпаки: він зібрав й виклав думки і переживання багатьох українців протягом першого року вторгнення. Україн­ці, як і колись старозавітний Йов, нині проживають жахливі втрати. Як ми втрачаємо найрідніших друзів і домівки? Як змінюються українські діти і яку постпам’ять матиме наступне покоління? Врешті — ​хто кожен із нас у цій війні?

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 21 червня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 21 червня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Нарахування та списання буксів використовується за стандартними умовами.

imageimage