Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Небо. Кручі. Провалля. Вода»

Друзі, маємо для вас новину! Знову в друці книга віршів, перекладів, статей і листів «Небо. Кручі. Повалля. Вода» Василя Стуса. Ми знаємо, як ви на це чекали!

З 25 липня по 6 серпня оформлюйте передзамовлення, щоб отримати це прекрасне видання одними із перших та ще й за зниженою ціною: вартість книги за передпродажем 300 грн замість 350 грн. Видача й відправка розпочнеться з 7 серпня.


Про книгу:

Перед вами книга віршів, перекладів, статей і листів, які є найважливішими для художньо-естетичного світогляду Василя Стуса, одного з найтрагічніших і найглибших українських поетів ХХ століття.

Небо. Кручі. Провалля. Вода. Символічні стихії, в яких і з якими поет жив, боровся, розчинявся, змагався, творив – проорюючи власною долею, віршами, світоглядним вибором глибоченну межу між обивательським і пристосуванським існуванням і гранично чесним життям із собою, в собі, над собою.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Небо. Кручі. Повалля. Вода»  на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 7 серпня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Небо. Кручі. Повалля. Вода» будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 7 серпня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, додатково вам будуть нараховані букси.

imageimage