Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Миколаїв» з серії «Книжечки-мандрівочки»

У друкарні ще одна книга з серії «Книжечки-мандрівочки» про місто великої корабельної слави — Миколаїв, а зараз ми оголошуємо передпродаж! З 15 березня по 3 квітня ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати книгу «Книжечка-мандрівочка. Миколаїв», яку написали брати Капранови, Ірина Тараненко, Марта Лешак та Марія Воробйова, за зниженою ціною: 250 грн, замість 300 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 4 квітня.

   

Про книгу «Книжечка-мандрівочка. Миколаїв»:

Привіт! Я — книжечка про місто великої корабельної слави — Миколаїв. Десятки століть тому, ще до появи козаків, у місцевих портах швартувались кіммерійці, елліни і скіфи. Мої автори пройшлися цими старенькими вуличками, допитали кожну корабельню і створили… першу абетку про місто на воді. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його захоплива історія.

А щоб Миколаєву не було самотньо, автори «Книги-мандрівки» створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай домашнім експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.

Ілюстрації створили Марта Лешак, Ірина Жук, Анна Плотка та Ірена Король.

    

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку).

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 4 квітня.

    

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання – ви зможете отримати замовлені книги з 4 квітня. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не сумуються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage