З 1 до 30 травня відкриваємо передпродаж нової книги Володимира Аренєва «Музиканти. Четвертий дарунок» — чарівної історії, де оживають сюжети українських легенд і казок, а на сторінках з’являються таємничі мандрівники: кіт, пес і сова. На читачів чекає найдовша ніч року, особливе місце та несподівана місія. До кожного примірника — листівка з побажанням! Ілюстрації — Дмитро Кривонос. Вартість книги — 200 грн. Відправка та видача замовлень з 2 червня.
Про книгу:
Вони приходять, коли на них не чекають. Деякі кажуть, зустріти їх — на щастя. Інші радять уникати будь-яких контактів із цими трьома. Повнуватий рудий кіт. Чорний незрячий ньюфаундленд. Крихітна сова, яка майже ніколи не спить.
Чому їх називають Музикантами? Що змушує цих трьох мандрувати разом? Куди вони прямують? Невідомо! Але сюжети давніх українських легенд і казок оживають навколо них — і оповідають про те, що стосується кожного з нас тут і зараз.
Цього разу Музиканти отримують вигідну пропозицію: перебути у теплі та затишку найдовшу і найнебезпечнішу ніч року. А водночас — побути на чатах у одному дуже особливому місці. Здавалося б, що може піти не так?..
Як оформити передпродаж?
1. Замовити книгу «Музиканти. Четвертий дарунок» на сайті Видавництва Старого Лева. Ви можете обрати доставку Новою поштою / Укрпоштою або самовивіз із книгарень-кав'ярень Старого Лева.
2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.
3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 2 червня.
! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Музиканти. Четвертий дарунок», будуть й інші видання — ви зможете отримати замовлені книги з 20 травня. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси (перед цим не забудьте зареєструватися/залогінитися у нашій системі лояльності). Знижки і промокоди не сумуються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.