Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Люди на каві» Мар’яни Савки з автографом та листівкою!

У письменниці, головної редакторки та співзасновниці «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки виходить друком нова книга оповідань «Люди на каві», а вже зараз розпочинаємо передпродаж цієї новинки, який триватиме з 20 вересня по 5 жовтня. У цей період оформлюйте передзамовлення, щоб отримати книгу Мар’яни Савки у художньому оформленні Христини Валько одними з перших та ще й з підписом авторки та листівкою. Видача й відправка розпочнеться з 6 жовтня.

Про книгу: 

Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подорожі, будують плани. Встигай лише записувати. Ці історії — про звичайних людей, які живуть своє життя, з його драмами, болючими розривами і вічним прагненням щастя. Тут багато чуттєвості, гумору і фіксації моменту, бо так важливо відчути мить, у якій ти живий і відчуваєш світ довкола — у повноті емоцій, звуків, смаків, кольорів. І в цьому сенсі цю збірку оповідань можна було б назвати свого роду гідом у світі органів чуття, бо головний герой тут — людина, яку можна обійняти і яка хоче, щоб її чули, бачили і любили

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Люди на каві» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 6 жовтня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Люди на каві», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 6 жовтня. Умови доставки залишаються стандартними. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage