Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Любомир Гузар. Спогади»

У видавництві «Портал» виходить друком книга «Любомир Гузар. Спогади», а вже зараз розпочинаємо передпродаж цієї новинки, який триватиме з 25 вересня по 16 жовтня. У цей період оформлюйте передзамовлення, щоб отримати цю важливу книгу одними з перших зі знижкою -10%. Видача й відправка розпочнеться з 17 жовтня.

Про книгу: Книжка спогадів Любомира Гузара укладена на основі розмов, записаних на його прохання в 2014–2016 роках. Це пряма мова самого Патріарха, його особисте звернення до читачів. У тексті зафіксовано історію життя Любомира Гузара — дитинство в міжвоєнній Україні, юні роки в Австрії, дорослішання й пошук покликання в Америці, чернече служіння в Італії та зрештою повернення в Україну після відновлення незалежності. Однак це не тільки розповідь про події, а й духовна та інтелектуальна біографія. Книгу проілюстровано фотографіями з приватних архівів, чимало з них опубліковано вперше.

Упорядниця: Леся Харченко

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Любомир Гузар. Спогади».

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 17 жовтня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Любомир Гузар. Спогади», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 17 жовтня. Умови доставки залишаються стандартними. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage