Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Коханець леді Чаттерлей»!

Друзі, маємо для вас неймовірну новину! Зовсім скоро наші полиці знову поповнить книга, яку ви всі так чекали! Це «Коханець леді Чаттерлей» від Девіда Герберта Лоуренса у неперевершеному художньому оформленні творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів) та перекладі Соломії Павличко.

З 1 по 21 вересня оформлюйте передзамовлення, щоб отримати це прекрасне видання одними із перших та ще й за зниженою ціною: вартість книги за передпродажем 455 грн замість 505 грн. Видача й відправка розпочнеться з 22 вересня.


Про книгу:

«Коханець леді Чаттерлей» — це сплав белетристики та філософії, у центрі якого жіноча чуттєвість. Роман, у якому еротика і сексуальність існують на рівні з чудово прописаними психологічними нюансами та аналізом того часу. У своїх ілюстраціях до книжки творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів) поєднала відвертість, сміливість, стиль та психологію. Це оформлення не лише передає дух роману, а й осучаснює його, даючи нову площину для прочитання.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Коханець леді Чаттерлей» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 22 вересня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Коханець Леді Чаттерлей» будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 22 вересня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, додатково вам будуть нараховані букси.

imageimage