Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Кодер країни Оз» Ніси Інджі!

Уже в друкарні перебуває книжка «Кодер країни Оз» Ніси Інджі у перекладі Лілії Солсун, а з 20 по 29 жовтня ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати книгу за зниженою ціною: 250 грн замість 300 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 30 жовтня.

Про книжку:

Дванадцятирічна Дороті захоплюється комп’ютерами, 3D-принтерами, дронами й подібними технологічними штучками. У майбутньому дівчинка планує стати айтівницею. Саме в її містечку Пало-Альто відомий на весь світ розробник Олівер Зомато ось-ось представить найбільш очікувану фанатами комп’ютерну гру. Дороті мріє побувати на презентації — але батьки її не підтримують. Засмучена Дороті йде на прогулянку, на якій знаходить дивні окуляри — і разом зі своїм маленьким песиком Тоспіком потрапляє у дивовижну пригоду. Герої казкової історії — Опудало, Робот-Тесля, страшний Лев та інші — допоможуть дітям зрозуміти, що таке алгоритми, умови, цикли, у чому суть бінарного методу й техніки п’яти «чому». Книжка зацікавить дітей, що планують опанувати основи програмування.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «Кодер країни Оз» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 30 жовтня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Кодер країни Оз», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 30 жовтня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage