Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу»

Оголошуємо передпродаж довгоочікуваної книги «Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу» німецького письменника та ілюстратора Торбена Кульмана в перекладі Христини Назаркевич!

З 25 січня по 11 лютого ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати книгу за зниженою ціною: 350 грн, замість 400 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 12 лютого.

  

Про книгу:

У новій книжці про мишачі пригоди автор та ілюстратор Торбен Кульман разом із невтомними героями-винахідниками досліджує нові, підводні глибини. У пошуках скарбу, що згублений на дні Атлантичного океану, допитливе мишеня Піт і старий професор вирушать у підводну подорож, сповнену захопливих і небезпечних пригод. Що побачать вони на дні океану? Чи відшукають втрачений скарб Пітового родича? Схоже, на них чекають справжні відкриття!

  

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку).

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 12 лютого.

  

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу», будуть й інші видання – ви зможете отримати замовлені книги з 12 лютого. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не сумуються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage