Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «Чернігів» з серії «Книжечки-мандрівочки»

«Книжечка-мандрівочка. Чернігів» стане першою з патріотичної серії розповідей про українські міста. Цей проєкт реалізується одночасно у двох форматах: книжки, що побачать світ у «Видавництві Старого Лева», та мультфільми, що будуть опубліковані на офіційному YouTube-каналі спільноти «Книга-мандрівка. Україна». А зараз ми оголошуємо передпродаж книги «Чернігів», яку написали Дмитро Кузьменко, Ірина Тараненко, Марта Лешак та Марія Воробйова, а проілюстрували Марта Лешак та Ірина Жук! З 20 лютого по 28 березня ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати книгу за зниженою ціною: 250 грн, замість 300 грн. Відправка та видача замовлень розпочнеться 29 березня.

  

Про книгу «Чернігів»:

Привіт! Я — книжечка про великий Чернігів. Ох і довгу та славну історію має місто — йому вже 1300 років. Мої автори пройшлися його старовинними вуличками, опитали кожен камінчик і створили… Ні! Не пузату енциклопедію, а файну абетку! Кожна літера — це ДНК Чернігова, його унікальна риса, без якої немислиме місто. Як це, запитаєте ви? Як людина немислима без душі, так і Чернігів не живий без його казкового дерев’яного мережива.

А щоб Чернігову не було самотньо, автори створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.

   

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попердньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку).

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 29 березня.

    

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання – ви зможете отримати замовлені книги з 29 березня. Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не сумуються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage