Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книги «69 спецій для Серця» Андрія Гудими!

Незабаром з друкарні приїде особливо життєствердна, світла та тепла книга про смак до життя — «69 спецій для Серця» Андрія Гудими з ілюстраціями Світлани Фесенко та обкладинкою Анастасії Старко!

З 20 вересня по 5 жовтня оформлюйте передзамовлення, щоб отримати це прекрасне видання одними із перших. Видача й відправка розпочнеться з 6 жовтня.

Про книгу: 

Яка головна спеція твого життя? Чим і як ти присмачуєш страву свою на щодень? Яка тобі сіль пасує? А який ти перчик? А ягідка?  А гриб ти як готуєш? А тісто?! Не вмієш тісто?! То ось же! Ось прочитай, Серце, як тобі бути, як тобі жити, слухати Ластівок, ловити моменти, вибирати спеції, давати лад у кухні, готувати, шанувати, частувати і… смакувати щастя. Смакувати щастя, попри все!

«Ніяка праця не вартує витраченої секунди, якщо вона не приправлена головною спецією із тут описаних». Усе минуще, а Любов — ніколи не перестає і не минає. І наповнює життя справжнім смаком.

У книзі «69 спецій для Серця» — кулінарні секрети й таємниці досвіду Андрія Гудими — Майстра, Воїна Світла, який прагнув ділитися зі світом знаннями і любов’ю до всього. Автор не встиг побачити власну книгу, віддавши за свою країну життя. Життя, яке надзвичайно любив.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу «69 спецій для Серця» на сайті Старого Лева.

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 6 жовтня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «69 спецій для Серця», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 6 жовтня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage