Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книг «Ліндберґ» та «Армстронґ»

Оголошуємо передпродаж книг «Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна» та «Армстронґ. Неймовірні пригоди Мишеняти, яке літало на Місяць» від німецького письменника та ілюстратора Торбена Кульмана в перекладі Христини Назаркевич.

З 15 листопада по 5 грудня ви можете оформити передзамовлення, щоб отримати книги за зниженою ціною! Відправка та видача замовлень розпочнеться 6 грудня.

Про книжки:

«Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна»:
Багато років тому жило у Гамбурзі цікаве до всього Мишеня, яке дуже любило читати людські книжки і мало багато друзів-мишей. Та одного дня з міста зникли всі миші... Щоби знову побачити своїх приятелів, Мишеняті доведеться здолати чимало небезпек, стати справжнім винахідником і навіть — перелетіти через океан.
Ціна на передпродажі: 350 грн замість 400 грн 

«Армстронґ. Неймовірні пригоди Мишеняти, яке літало на Місяць»:
Відважне Мишеня захотіло довести усім мишам, що Місяць — то зовсім не сир. Проте його відкриття нікому не були цікаві. Що ж, Мишеня так просто не здається. Воно вирішує збудувати собі космічний корабель та стати першим Мишеням, яке висадиться на Місяці. Та чи вдасться це йому?
Ціна на передпродажі: 400 грн замість 450 грн Також нагадуємо, що ЗА ПОСИЛАННЯМ ви можете придбати комплект із цих книг. Ціна комплекту 700 грн.

Як оформити передзамовлення:
1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку)

2. Оплатити замовлення (вартість комплекту) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжки. Відправка та видача замовлень розпочнеться 6 грудня.

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжок «Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна» та «Армстронґ. Неймовірні пригоди Мишеняти, яке літало на Місяць», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 6 грудня. Умови доставки залишаються стандартними.  Щоб замовити книгу, зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.

imageimage