Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Передпродаж книг Фоззі  «Червоні хащі» та «Хеві-метал» з автографом!

Сьогодні стартує передпродаж одразу двох книг Фоззі — музиканта гурту «Танок на Майдані Конґо», журналіста і письменника Олександра Сидоренка. З 25 квітня по 14 травня передзамовляйте оновлене перевидання книги «Червоні хащі» та новий роман «Хеві-метал», обкладинки до яких створила Слава Шульц, щоб отримати їх з автографом Фоззі! Відправка та видача замовлень розпочнеться 15 травня.

   

 «Червоні хащі»:

Це книжка про те, як віднайти загублений або забутий чи вичерпаний роками сенс життя. Це історія мешканців будинку для людей похилого віку, який стоїть посеред лісу біля Черкас. Богдан Васильович Ковтун, колишній шкільний вчитель, приїжджає туди доживати віку. І раптом починає проживати нове, не зовсім зрозуміле йому життя. Там він зустрічає Йосипа Старенького, Журбу, Рибу та найкращого в світі пса. А ще стає свідком та учасником інтриг, дружби та ворожнечі, хитромудрих витівок, пустотливих радощів, зворушливого самозречення, подвигів та щемливої людяності, якої то бракує, то раптом стає несподівано багато.

Це історія сусідства, співжиття та порозуміння попри розбіжності в біографіях. Неважливо, якою мовою ти говориш, які історії мав раніше, де народився, вчився та чи читав класику. Головне, щоб уболівав за наших.

  

«Хеві-метал»:

Перемога у пісенному шоу — чудовий старт для співака-початківця Івана Майбороди, або просто Вані, як називає його продюсер. Слава, впізнаваність, ефіри мало не щотижня… Здається, що мрія про популярність і високі гонорари от-от справдиться. Але не так просто заробити своїм талантом, до того ж в умовах шаленої конкуренції і коли продюсер грає лише за своїми правилами.

Ця книжка — про життя за лаштунками шоубізнесу і про життя після шоу. Реальність диктує свої умови, в яких складно вижити, самореалізуватись, зберегти взаємини, відрізнити фальш від правди, не зрадити себе, а ще — зробити вибір. Бо цей вибір може бути дуже несподіваним.

   

Як оформити передзамовлення:

1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева (попередньо зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, щоб отримати знижку).

2. Оплатити замовлення банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати.

3. Очікувати на книжку. Відправка та видача замовлень розпочнеться 15 травня.

    

Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім цієї книжки, будуть й інші видання — ви зможете отримати замовлені книги з 15 травня. Букси нараховуються за стандартними умовами, також при замовленні можна списати наявні букси — для цього зареєструйтеся/залогіньтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage