Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Кожна третя книжка від інших видавництв — у подарунок!

З 18 по 23 червня кожна третя книжка від інших українських видавництв, наявних на нашому сайті та у книгарнях Старого Лева, — буде вам у подарунок! Обирайте три видання — і отримуйте одну книгу з трьох, вартість якої є найменшою, безкоштовно!*

В акції беруть участь книги таких видавництв: Артбукс, Видавництво 21, Видавчиня Анна Ільченко (Old khata book), Віхола, Жорж, КМ-Букс, книголав, Крокус, Кузнєцова, Лабораторія (окрім новинок 2024 року, усі деталі нижче), Мальопус, Моя книжкова полиця, Наша ідея (Nasha idea), Портал (окрім книги «Подолати минуле: глобальна історія України»), Прометей, Ранок, Стилет і стилос, Урбіно, Фабула, Фантастичні українці, Човен, Чорні вівці, Ще одну сторінку, IST Publishing, Meridian Czernowitz, Osnovy Publishing, Terra Ingognita (Терра Інкогніта), Ukraїner, Yakaboo (Якабу)ю.

Щоб скористатися знижками, не забудьте залогінитись/зареєструватись у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Книги, з якими можна скористатись акцією, можна знайти за цим посиланням (важливо: в акції є винятки, усі деталі нижче).

*мінімальна вартість кожного товару в чеку становить 1 грн. 

     

Зверніть увагу!

Акція не поширюється на такі видавництва: А-ба-ба-га-ла-ма-га, Апріорі, Білка, Бородатий тамарин, Комора, КСД, Наш Формат, РМ, Abacus, Bloomsbury, Collins, Corgi, Cornerstone, CP Publishing, Creative Women Publishing, Discursus (Дискурсус), Dorling Kindersley, HarperCollins Publishers, Ladybird, Nebo BookLab Publishing, Penguin, Picador, Random House Books, Rider, SIMON & SCHUSTER, Sphere, Tashen, Vintage, Virgin Books, Vivat (Віват) та Vovkulaka (Вовкулака). 

Також в акції не беруть участь такі книги видавництва Лабораторія: «Припини свої вигадки», «Там, де заходить сонце», «Краще не буває. Нейробіологія відчуттів, або Як повернути собі смак життя», «Будденброки. Занепад однієї родини», «Гра в бажання», «Великі шовкові шляхи. Нова історія світу», «Зустрінемося в іншому житті», «Рейк'явік. Нордичний детектив», «Остання бібліотека», «Шлях ріки», «Планета людей та інші твори», «Приходь без дзвінка», «Хлопчик, який пішов за батьком в Аушвіц», «Сутінки світу», «Джулія. 1984», «Страшне добро», «Потяг прибуває за розкладом. Історії людей і залізниці», «Необхідне і достатнє. Ключ до розуміння найважливіших ідей науки», «Хто. Як наймати найкращих», «Державець. Флорентійські хроніки», «Лімб. Місце загублених душ», «Коротка історія правил. Чому ми робимо так, а не інакше», «Руйнація. League of Legends», «Оринин. Роман про стелепного чоловіка», «З нами житиме еласмотерій. Оповідання», «Закохані Тюдори. Як любили і ненавиділи в середньовічній Англії».

    

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33; вул. Стрийська, 200а);

– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Михайлівська, 18);

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»);

– в Івано-Франківську (вул. Шашкевича, 1);

– в Одесі (вул. Європейська, 2).

        

*Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage