Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо знижку -30% на книги видавництва #книголав з нагоди дня народження!

Вітаємо видавництво #книголав з днем народження і з цієї нагоди 30 жовтня по 6 листопада даруємо знижку -30% на всі книги видавництва, наявні на нашому сайті! Книжки видавництва #книголав шукайте за посиланням.


#книголав – українське видавництво, яке працює з найкращою сучасною літературою і створює нові можливості для читачів та авторів.

«Видавництво публікує літературу в таких напрямках: дитяча, художня та нонфікшн. #книголав здійснює переклади світових бестселерів та співпрацює із топовими українськими авторами. Серед наших авторів відомі письменники, психологи, політики, мотиваційні спікери: Фредерік Бакман, Гізер Морріс. Едіт Еґер, Кент Гаруф, Вікторія Елізабет Шваб, Ірена Карпа, Таня Стус, Олена Любченко, Оксана Лущевська, Дмитро Кулеба, Євген Клопотенко»– зазначають на сайті видавництва.

*Акція діє на лише на сайті та для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева, тож спершу зареєструйтеся чи залогіньтеся у Спільноті. На цю акцію букси не нараховуються, але наявні букси можна списати при оплаті. Оплата здійснюється за стандартними умовами видавництва.

imageimage