Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо знижку -20% на книжки видавництва «Основи»

Друзі! Увесь липень ми щотижня даруємо знижку -20% на всі книги одного з інших українських видавництв, наявні на нашому сайті! З 24 по 30 липня встигніть скористатися знижкою на книги видавництва «Основи»!


Книжки цього видавництва шукайте за посиланням

Це інноваційне видавництво, яке зростало разом з українським суспільством і практично сформувало його читацькі звички. «Базуючись у Києві, ми знайомимо читачів з химерними балконами «зроби сам», українською еротичною фотографією, православною українською архітектурою та радянськими будівлями, забутими на батьківщині та нещодавно вихваленими за кордоном – завдяки нашим різноманітним роботам українці та іноземці можуть відкрити для себе новий бік української культури та усвідомити, що все можна розглядати як частину спадщини», – зазначають на сайті видавництва.

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33);

– у Києві (вул. Прорізна, 10;).

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»).

– в Одесі (вул. Катерининська, 2).

*Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не додаються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage