Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо кожну третю паперову книгу інших видавництв!

З 20 по 24 грудня даруємо кожну третю паперову книгу інших видавництв. Обирайте три видання інших видавництв з розділу «Старий Лев рекомендує» – і отримуйте одну книгу з трьох, вартість якої є найменшою, безкоштовно!

А обрати є з чого, в асортименті розділу є багато книжок від різних видавництв: у нас ви знайдете і світові бестселери та новинки від українських авторів, й історій для дітей та дорослих, і пізнавальний нон-фікшн та художню літературу. Це книжки, що змусять вас сміятися чи плакати, надихатимуть до нових звершень та рухатимуть вперед, зрештою, не залишать байдужим нікого.

Акція діє лише на паперові книги інших видавництв:

– в онлайн-книгарні;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33; вул. Стрийська, 200А);

– у Києві (вул. Прорізна, 10, вул. Михайлівська, 18);

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»);

– в Одесі (вул. Катерининська, 2).

*Під безкоштовно мається на увазі за 10 копійок. Акція не розповсюджується на книги видавництв Абабагаламага, Tashen, КСД, Лабораторія, Perfectni rishennya, Лінгвіст, Creative wimen, Old hata project та книги «Подолати минуле: глобальна історія України» та «Любомир Гузар. Спогади». Діє лише для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева, тож спершу зареєструйтеся чи залогіньтеся у Спільноті. Букси не нараховуються. Оплата і доставка здійснюється за стандартними умовами видавництва.

imageimage