Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо безкоштовний фільм на Takflix за покупку книги «Твоя книга про кіно» Ольги Бірзул!

З 6 по 30 червня ми даруємо безкоштовний фільм на Takflix за покупку книги «Твоя книга про кіно» Ольги Бірзул!

У цей період купляйте новинку «Твоя книга про кіно» кінокураторки, культурної менеджерки, фестивальної відбірниці та координаторки проєктів з культурної дипломатії Ольги Бірзул та чекайте на електронній пошті лист, у якому ви знайдете промокод для отримання безкоштовного фільму на сервісі Takflix.

Важливо: пропозиція діє лише для зареєстрованих користувачів, тож спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. Скористатись пропозицією можна при покупці:

– в онлайн-книгарні Старого Лева за цим посиланням;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33, вул. Стрийська 200а);

– у Києві (вул. Прорізна, 10, вул. Михайлівська, 18);

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»);

– в Івано-Франківську (вул. Шашкевича, 1);

– в Одесі (вул. Європейська, 2).

    

Takflix — це перший і єдиний онлайн-кінотеатр українського кіно. Тут можна вибрати до перегляду фільм на будь-який смак, від кінокласики та фільмів-призерів міжнародних кінофестивалів до дебютів молодих режисерів та мистецької документалістики. Також з 24 лютого 2022 року Takflix віддає 10% з кожного квитка у фонд Повернись живим, а також організовує благодійні покази українського кіно по всьому світу.

Посилання на Takflix ось тут.

imageimage