Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо -20% знижна на книги видавництва «Прометей»

Друзі, ви знаєте, що на нашому сайті представлені не лише книги Видавництва Старого Лева, а й видання інших українських видавництв. І протягом усього жовтня ми щотижня даруватимемо знижку -20% на всі книги одного з інших видавництв, наявних на нашому сайті! З 2 по 8 жовтня встигніть скористатися знижкою на книги видавництва «Прометей».

Книжки цього видавництва шукайте за посиланням.


«Видавничий дім «Прометей» — нове українське видавництво, яке ставить перед собою мету всебічного розвитку особистості. Задля цього ми працюємо над збереженням та відкриттям нових імен в нашій літературі та переосмислення того спадку, що наразі маємо… Українська література, наша культура та люди — величезне поле для самопізнання, розуміння свого коріння та поглядів на наше майбутнє», – зазначається на сайті видавництва.

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33, Стрийська, 200А);

– у Києві (вул. Прорізна, 10).

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»).

– в Одесі (вул. Катерининська, 2).

*Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не додаються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage