Stary Lev Logo

Даруємо 20% знижки на всі книги Мар'ярни Савки з нагоди її дня народження!

З 17 по 23 лютого даруємо знижку 20% на всі книги Мар’яни Савки з нагоди її Дня народження. Це чудова можливість поповнити свою бібліотеку поезією, прозою та дитячими історіями від авторки, яка творить особливі книжки. До того ж 20% від прибутку буде передано на збір для 225 ОШБ на пікап, тож кожна покупка стане ще й внеском у підтримку наших захисників.  

До переліку акційних видань входять:  

«Квіти Перемоги»;

«Люди на каві»;

«Залізницею додому»;

«Радуйся, жінко!»;

«Навіки ніжні»;

«Босоніжки для стоніжки»;

«Тихі віршики на зиму»;

«Казка про Старого Лева».

    
Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26 / вул. Галицька, 17 / вул. Краківська, 3 / вул. Личаківська, 22 / вул. Бандери, 33 / вул. Стрийська, 200А / Трамвай «Книги. Кава. Вініл»*, вул. Підвальна, 13);

– у Києві (вул. Михайлівська, 18);

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза» / вул. Січових Стрільців, 1);

– в Івано-Франківську (вул. Шашкевича, 1);

– в Одесі (вул. Європейська, 2).

      

*У трамвайчику «Книги. Кава. Вініл» (вул. Підвальна, 13) акція діє за наявності карти Lokal.

Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не сумуються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.