Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо -20% знижки на шість книжечок-мандрівочок!

З 27 травня по 2 червня даруємо -20% знижки на шість книжечок-мандрівочок про Київ, Харків, Миколаїв, Чернігів, Запоріжжя та Суми! 

Книжечка-мандрівочка» — патріотична серія розповідей про українські міста. Проєкт реалізується одночасно у двох форматах: книжки, що виходять друком у «Видавництві Старого Лева», та мультфільми, що будуть опубліковані на офіційному YouTube-каналі спільноти «Книга-мандрівка. Україна». 

Проєкт «Книжечка-мандрівочка» створено за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI). Серед друзів та партнерів проєкту — Укрзалізниця, WOG, журнал VIVA та відомі українці, які підтримують свої рідні міста. 

Шукайте шість книг, які вже вийшли у цій серії, за посиланнями нижче та купуйте їх цього тижня за зниженою ціною:

«Книжечка-мандрівочка. Київ» (автори: Ірина Цілик, Ірина Тараненко, Марта Лешак та Марія Воробйова; ілюстратори: Марія Філіпчук, Анна Плотка, Ірина Жук, Ірена Король та Марта Лешак)

«Книжечка-мандрівочка. Суми» (автори: Ірена Карпа, Ірина Тараненко, Марта Лешак та Марія Воробйова; ілюстратори: Марта Лешак, Ірина Жук, Анна Плотка та Ірена Король)

«Книжечка-мандрівочка. Харків» (автори: Сергiй Жадан, Ірина Тараненко, Марта Лешак та Марія Воробйова; ілюстратори: Марта Лешак, Ірина Жук, Анна Плотка та Ірена Король)

«Книжечка-мандрівочка. Миколаїв» (автори: брати Капранови, Ірина Тараненко, Марта Лешак та Марія Воробйова; ілюстратори: Марта Лешак, Ірина Жук, Анна Плотка та Ірена Король)

«Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя» (автори: Ірина Тараненко, Марта Лешак, Марія Воробйова та Вадим Єрченко; ілюстратори: Марта Лешак, Ірина Жук, Анна Плотка)

«Книжечка-мандрівочка. Чернігів» (автори: Дмитро Кузьменко, Ірина Тараненко, Марта Лешак та Марія Воробйова; ілюстратори: Марта Лешак та Ірина Жук)

   

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33, вул. Стрийська 200а);

– у Києві (вул. Прорізна, 10, вул. Михайлівська, 18);

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»);

– в Івано-Франківську (вул. Шашкевича, 1);

– в Одесі (вул. Європейська, 2).

     

*Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage