Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо -20% знижки на книги видавництва «Портал»!

Нагадуємо, що у квітні ми щотижня даруємо вам знижку -20% на всі книги одного з інших українських видавництв, наявні на нашому сайті! З 8 по 14 квітня даруємо знижку на книги видавництва «Портал»!

Книжки цього видавництва шукайте за цим посиланням. 

   

«Портал» пропонує унікальні дитячі книжки українських авторів про історію та культуру України.

Разом із командою видавничих фахівців, експертів-істориків, освітян-новаторів, дитячих психологів, літературознавців, авторів та ілюстраторів «Портал» розробляє книжкові серії та освітні матеріали, що мають стати для дітей справжніми порталами у світ історії, мистецтва й розвитку особистості.

    

Акція не розповсюджується на книги «Подолати минуле: глобальна історія України» та її преміальне видання, а також на книгу «Любомир Гузар. Спогади» та відповідне видання з м'якою обкладинкою.

   

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33, вул. Стрийська 200а);

– у Києві (вул. Прорізна, 10, вул. Михайлівська, 18);

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»).

   

*Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage